BabylissPRO 4rtists Ferrari Engine Tondeuse GoldFX FX8700GE
TONDE217
TONDE217
Op voorraad, voor 14:00 besteld vandaag verzonden
SKU
TONDE217
Speciale prijs
159,95
Normale prijs
219,35
incl. btw
Met FERRARI ontworpen EDM TECHNOLOGY * motor, lithiumbatterij en Japans stalen blad. Met volledig metalen snoer is deze draadloze tondeuse FX8700GE ontworpen voor veeleisende haarstylisten en kappers die op zoek zijn naar betrouwbare, flexibele gereedschappen met snelle lading en optimale looptijd. Deze stijlvolle heavy-duty tool is even goed voor traditionele knipbeurten als voor gedetailleerde, creatieve en artistieke werken zoals omtrekken, vervagen, ontwerpen, haartattoo ... Meer Lezen
Alternatieve producten
Uitgebreide informatie BabylissPRO 4rtists Ferrari Engine Tondeuse GoldFX FX8700GE
BabylissPRO 4rtists Ferrari Engine Tondeuse GoldFX FX8700GE is ontworpen om te voldoen aan de specifieke eisen van de barbiers. De goudkleurige behuizing is wetenschappelijk uitgebalanceerd voor de allerbeste ergonomie en voorzien van een gekartelde, antislip grip voor maximaal comfort en ondersteuning. De FX8700GE is uitgerust met een sterke, slijtvaste digitale motor, ontworpen door Ferrari. Deze motor is een krachtige digitale motor met een lange levensduur en levert hoge prestaties voor precisie trimmen. De technologische vooruitgang van elektronisch gestuurde digitale motoren maakt het mogelijk dat ze lichter zijn, voorzien van ultra-lage trillingen, ze gebruiken minder energie, hebben een langere levensduur hebben en veroorzaken veel minder geluidshinder.
De hoge roteer kracht word mogelijk gemaakt door de nieuwe Lithium-Ion accu. Deze nieuwe krachtige accu zorgt ervoor dat je maar liefst 2 uur lang aan 1 stuk door kunt scheren. De laadtijd is 3 uur. Deze tondeuse is ook met snoer te gebruiken, plug hem in de tondeuse zelf. Het mes van deze tondeuse is een gemaakt van Japans hoogwaardig staal met V-hoeken. Het mes is slijtvast en zeer scherp. Dit snijmes maakt zeer kort scheren mogelijk. Ideaal voor het bijwerken van contouren en de lijnen van de baard. De snijkop is eenvoudig verwijderbaar, dit is handig voor het reinigen van de tondeuse.
De hoge roteer kracht word mogelijk gemaakt door de nieuwe Lithium-Ion accu. Deze nieuwe krachtige accu zorgt ervoor dat je maar liefst 2 uur lang aan 1 stuk door kunt scheren. De laadtijd is 3 uur. Deze tondeuse is ook met snoer te gebruiken, plug hem in de tondeuse zelf. Het mes van deze tondeuse is een gemaakt van Japans hoogwaardig staal met V-hoeken. Het mes is slijtvast en zeer scherp. Dit snijmes maakt zeer kort scheren mogelijk. Ideaal voor het bijwerken van contouren en de lijnen van de baard. De snijkop is eenvoudig verwijderbaar, dit is handig voor het reinigen van de tondeuse.
- Draadloos, tevens met snoer te gebruiken
- Stevige, duurzame Metalen behuizing met een fraaie goudkleurige coating
- Gekartelde grip
- Krachtige Lithium-Ion accu, voor langdurig gebruik
- Looptijd 2 uur, laadtijd 3 uur
- 45mm breed snijmes met V-hoeken, zero-gap instelbaar, van Japans staal
- Maar liefst 6000rpm
- Sterke digitale motor, ontworpen door Ferrari, zeer duurzaam
- Hoogwaardige RVS Snijkop verstelbaar middels hendel van 0.8 tot 3,5mm
- Geleverd met 8 Opzetkammen (1.5mm/3mm/4.8mm/6mm/10mm/13mm/16mm/19mm)
- Voorzien van handig ophangoog
- Tevens meegeleverd, lader en laadstation, olie, borsteltje
- Universele voltage, ideaal voor op reis.
Veeg het snijblad na iedere klant goed schoon en reinig eventueel met een desinfecterende spray of doekje. Doe vervolgens een drupje olie op snijblad en zet de tondeuse even aan. Hierdoor word de olie goed verdeeld. Verwijder regelmatig de snijkop en reinig de tondeuse goed. Als de tondeuse tijdens intensief gebruik warm word, kun je een cooling spray gebruiken, zoals de Wahl Blade Ice
| Art.nr. | TONDE217 |
|---|---|
| Merk | Babyliss Pro 4rtists |
| Modelnummer | FX8700GE |
| EAN | 3030050146639 |
| Soort | Tondeuse |
| Serie | 4 Artists |
| Voeding | Snoer of Snoerloos |
| Kleur | Goud |
| Instelbare kammen | Ja |
| Opbergetui | Nee |
| Snoerlengte | 2,8 M |
| Kniplengte | 0,8 - 3.5 MM |
| Breedte snijblad | 45 mm |
| Oplaadtijd | 180 minuten |
| Batterijduur | 120 minuten |
| Productgroep | Barber |
Schrijf uw eigen beoordeling
Voorkappers Tips
Voorkappers Tips
Niet gevonden wat je zocht?
Laat het ons weten, of kijk even bij de veel gestelde vragen. We helpen je graag verder!
