Make-up Studio Blending Sponge Pink
MS157
MS157
Tijdelijk niet op voorraad
SKU
MS157
Speciale prijs
9,99
Normale prijs
12,90
incl. btw
Make-up Studio Blending Sponge Pink is een spons die ideaal is voor het aanbrengen of blenden van foundation en concealer. De unieke vorm van deze spons maakt het aanbrengen van foundation en concealer makkelijk. Kleine hoeken en moeilijk bereikbare plekken kunnen makkelijk worden meegenomen met deze spons. Meer Lezen
Alternatieve producten
Uitgebreide informatie Make-up Studio Blending Sponge Pink
Make-up Studio Blending Sponge Pink is een spons die ideaal is voor het aanbrengen of blenden van foundation en concealer. De unieke vorm van deze spons maakt het aanbrengen van foundation en concealer makkelijk. Kleine hoeken en moeilijk bereikbare plekken kunnen makkelijk worden meegenomen met deze spons.
Maak de spons voor gebruik nat en knijp deze goed uit. Breng de foundation of concealer aan op de spons en blend deze in de huid.
Aanbrengen van foundation of concealer
Makkelijk in gebruik
Unieke vorm
Goed voor blenden
Kleine hoeken makkelijk bereikbaar
| Art.nr. | MS157 |
|---|---|
| Kleur | Rose |
| EAN | 8717801031356 |
| Merk | Make-up Studio |
| Soort | Blending Spons |
| Volume | 1 STUK |
| Productgroep | Make-up |
Schrijf uw eigen beoordeling
Voorkappers Tips
Voorkappers Tips
Niet gevonden wat je zocht?
Laat het ons weten, of kijk even bij de veel gestelde vragen. We helpen je graag verder!
