cart
Dé haarexpert sinds 1928
clock
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
perfume
Gratis verzending vanaf €39 incl. BTW
truck
Meer dan 15.000 artikelen direct leverbaar
Tangle Teezer The Ultimate Detangler Extra Gentle Saffron
Op voorraad, voor 14:00 besteld vandaag verzonden
SKU
BORST743
17,99 incl. btw

NIEUW PRODUCT

-
+
Tangle Teezer The Ultimate Detangler Extra Gentle Saffron is de bestselling haarborstel van Tangle Teezer nu speciaal voor haaruitval of haar dat snel breekt. Deze borstel heeft dezelfde award-winning features als de normale Wet Detangler van Tangle Teezer, maar is nu voorzien van een uniek patroon met brede tanden. Dit design is extra zacht voor kwetsbaar haar en is speciaal ontworpen om haaruitval en haarbreuk te minimaliseren. Aan de randen zitten minder tanden om spanning te minimaliseren, terwijl in het midden meer geconcentreerde tanden zitten om moeiteloos en zacht te ontklitten. Meer Lezen

Voorkappers.nl zekerheden

  • Voor 14:00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf €39 (incl. BTW)
  • Meer dan 15.000 artikelen direct leverbaar
  • Sparen voor extra voordeel
  • Dé haarexpert sinds 1928
  • Thuiswinkel Zakelijk gecertificeerd thuiswinkel certificaat
  • Trustpilot Review Score: Uitstekend trustpilot 5-star rating

Alternatieve producten

Tangle Teezer The Ultimate Detangler Extra Gentle Saffron is de bestselling haarborstel van Tangle Teezer nu speciaal voor haaruitval of haar dat snel breekt. Deze borstel heeft dezelfde award-winning features als de normale Wet Detangler van Tangle Teezer, maar is nu voorzien van een uniek patroon met brede tanden. Dit design is extra zacht voor kwetsbaar haar en is speciaal ontworpen om haaruitval en haarbreuk te minimaliseren. Aan de randen zitten minder tanden om spanning te minimaliseren, terwijl in het midden meer geconcentreerde tanden zitten om moeiteloos en zacht te ontklitten. Met deze borstel van Tangle Teezer zijn knopen en klitten verleden tijd. De borstel glijdt gemakkelijk door het haar heen en is zacht voor de gevoelige hoofdhuid.

Met The Ultimate Detangler Extra Gentle kun je minder haaruitval en minder haarbreuk verwachten, zodat jij meer zelfvertrouwen krijgt. De borstel is ontworpen om zowel op nat als droog haar te gebruiken. Zo is The Ultimate Detangler ook geschikt als wetbrush of om haarmaskers en andere verzorgingsproducten door het haar te verspreiden. De borstel is niet geschikt voor gebruik met warmte. Het smalle handvat ligt comfortabel in de hand en heeft extra grip. De kleur Saffron is een prachtig warme koraalkleur.



  • Anti-klit borstel voor breekbaar of uitvallend haar


  • Pijnloos ontwarren


  • Kan op nat of droog haar gebruikt worden


  • Minimaliseert haarbreuk en haaruitval


  • Delicaat voor de hoofdhuid


  • Minimaliseert schade aan het haar


  • Kan ook onder de douche gebruikt worden


  • Gelijkmatig verspreiden van haarproducten

Kenmerken
Art.nr. BORST743
Merk Tangle Teezer
EAN 5060926687575
Soort Borstel
Borsteltype Wet Brush
Serie The Wet Detangler
Kleur Koraal Rood
Haartype Fijn tot normaal haar
Kleurcode Saffron
Natuurhaar Nee
Materiaal Kunststof
Productgroep Borstels

Voorkappers Tips

Niet gevonden wat je zocht?

Laat het ons weten, of kijk even bij de veel gestelde vragen. We helpen je graag verder!

Veelgestelde vragen
Terug naar boven
De meest gekozen kappersgroothandel voor kappers sinds 1928. Veilig winkelen en thuiswinkel gecertificeerd.
Kies hieronder je land en geef aan of je een BTW nummer hebt.
Nederland
België
Zakelijk (excl BTW)
Consument (incl BTW)
Gelieve een keuze maken